Willgaard 2012

Jan Willgård VD

Telefon: 08-508 29 812

Mobil: 076 12 29 812

E-post: jan.willgard@sterikliv.se

 Carina 2015

Carina Sundberg Ekonomiansvarig

Telefon: 08 508 29 945

Mobil: 076 12 29 945

E-post: carina.sundberg@sterikforsakring.se

Bjorkdahl 2013

Christina Björkdahl Riskhanteringsansvarig

Telefon: 08 508 29 934

Mobil: 076 12 29 934

E-post: christina.bjorkdahl@sterikforsakring.se

Fischer 2012

Erik Fischer Bolagsjurist

Telefon: 08 508 29 928

Mobil: 076 12 29 928

E-post: erik.fischer@sterikforsakring.se



Mathias Schütt Skadeansvarig

Telefon: 08 508 29 929

Mobil: 076 12 29 929

E-post: mathias.schutt@sterikforsakring.se

 
Vid frågor om stadens olycksfallsförsäkring för elever, maila till: info@sterikforsakring.se

Vid frågor om incidentrapporteringssystemet IA, maila till: info@sterikforsakring.se

 

Okram

Olle Karlsson Kundansvarig/ Återförsäkringsansvarig

Telefon: 08 508 29 933

Mobil: 076 12 29 933

E-post: olle.karlsson@sterikforsakring.se


Lena Utterström Assistent

Mobil: 076 12 29 935

E-post: lena.utterstrom@sterikforsakring.se

  

Said 2015 Stef

Said Tabari IT-ansvarig

Telefon: 08-508 29 925

Mobil: 076 12 29 925

E-post: said.tabari@sterikliv.se

Stram

Stefan Thorstensson Kundansvarig/Försäkringsansvarig

Telefon: 08 508 29 931

Mobil: 076 12 29 931

E-post: stefan.thorstensson@sterikforsakring.se